Adres al. Kościuszki 106/116      Telefon 790 870 870
Tomasz Grycewicz
 
 

Dr n. med. Tomasz Grycewicz 

 
Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi (obecnie Uniwersytet Medyczny). Po ukończeniu stażu podyplomowego pracowałem w Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologii.
Po uzyskaniu tytułu specjalisty I-go, następnie II-go stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych rozpocząłem pracę w Klinice Kardiologii. Uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych na podstawie pracy związanej z tematyką badań echokardiograficznych. 
 
Aktualnie jestem adiunktem i Kierownikiem Pracowni Echokardiografii w Klinice Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od wielu lat jestem również pracownikiem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i prowadzę zajęcia dydaktyczne. 
 
Należę do Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz ich sekcji zajmujących się obrazowaniem serca. 
Posiadam zarówno akredytację indywidualną w zakresie echokardiografii przyznaną przez Zarząd Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, jak i Certyfikat kwalifikacji do samodzielnego wykonywania badań USG w zakresie echokardiografii dorosłych przyznany przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
 
 
 
 

Nasz gabinet

Centrum Medycyny
Nowa Europa

al. Kościuszki 106/116
90-442 Łódź
 
kontakt@grycewicz.pl
 

   kontakt   

tel. 790 870 870

 

Copryight by grycewicz | projekt: www.wpoldodziewiatej.pl
wpoldodziewiatej